Announcing Free Research Tools: Turn Amazon, Trustpilot, Tripadvisor, Google Play and App Store reviews into market research!

Product Update #16: Telekomünikasyon Modelimiz Gelmiştir

Dec 10, 2021 - 1 min read
Product Update #16: Telekomünikasyon Modelimiz Gelmiştir

Selam!

Umar─▒z harika bir hafta geçirmi┼čsinizdir!

Size güzel iki haberimiz var: Telekomünikasyon dünyas─▒ için yepyeni makine ö─črenim modelimiz yay─▒nda! Bunun d─▒┼č─▒nda, anahtar kelimelerinizin kullan─▒m oranlar─▒n─▒ da art─▒k Kimola Analytics arayüzünde görebilirsiniz!

TELEKOMÜN─░KASYON SEKTÖRÜNDE NE HAKKINDA KONU┼×ULUYOR?
YEN─░ MARKA MODEL─░M─░Z SÖYLER!

Telekomünikasyon Makine Ö─črenim Modeli

Sosyal medya mecralar─▒ geli┼čti ve de─či┼čti dünya!


Milyonlarca tüketicinin her an ba─člant─▒da kalmak istedi─či bir dünyada, telekomünikasyon ┼čirketlerinin i┼či cidden zor!
Bu ┼čirketlerin, organizasyonlar─▒n─▒n hangi bölümlerinin daha sorunlu oldu─čunu anlamak için veri toplamas─▒ ve büyük bir bak─▒┼č aç─▒s─▒yla analiz etmesi gerekiyor.

Bu model, günlük hayat─▒m─▒z─▒ kolayla┼čt─▒rmak ve sevdiklerimizle ba─člant─▒da kalmam─▒za destek olmak isteyen telekomünikasyon ┼čirketleri için sevgiyle olu┼čturuldu!

Dilerseniz buradan inceleyebilirsiniz!

E─čitim Seti Hakk─▒nda

Telekomünikasyon Modeli'nde telekom sektörü ile ilgili titizlikle etiketlenmi┼č 5 kategori bulunmaktad─▒r. Veri seti 4 veri analisti taraf─▒ndan manuel olarak test edilmi┼č ve Türkçe'de %90 do─čruluk oran─▒na ula┼čm─▒┼čt─▒r.
 
Veri S─▒n─▒fland─▒rma
 
 

BANA ANAHTAR KEL─░MEN─░ SÖYLE, SANA NE KADAR KULLANILDI─×INI GÖSTEREY─░M!

 
Anahtar Kelime Da─č─▒l─▒m─▒
 

Bir konu, ürün ya da marka özelinde analiz yapabilmek için olu┼čturdu─čunuz kitlelerinizde, seçti─činiz anahtar kelimelerin tüm veri içinde hangi oranda kullan─▒ld─▒─č─▒n─▒ görebilirsiniz!

 
 

Herkese güzel hafta sonlar─▒!

Kimola Ekibi

Subscribe to Our Newsletter!

We gather global consumer research news and share them with 3,000+ marketing and research professionals worldwide.

Latest