Announcing Free Research Tools: Turn Amazon, Trustpilot, Tripadvisor, Google Play and App Store reviews into market research!

Kimola Analytics'ten 75 USD Ücretsiz Platform Kredisi!

Jun 30, 2020 - 2 min read
Kimola Analytics'ten 75 USD Ücretsiz Platform Kredisi!

Kimola’da her gün, verinin eri┼čilebilirli─čini art─▒rmak  ve ┼čeffaf ürün politikam─▒z─▒ son kullan─▒c─▒ya yans─▒tmak üzerine çal─▒┼čmalar yap─▒yor, bu misyonun parças─▒ olacak aksiyonlar─▒ nas─▒l hayata geçirebilece─čimizi tart─▒┼č─▒yoruz. Bugün, ekibimize ula┼č─▒p demo istemenize gerek kalmadan Sosyal Ara┼čt─▒rma Platformu’muzu deneyebilmeniz için hayata geçirdi─čimiz, ücretsiz kredi sistemimizi Türkiye’de de aktive etti─čimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

30 Haziran tarihinden itibaren geçerli olan krediden, daha önce hesap açm─▒┼č olan kullan─▒c─▒lar da faydalanabilecek. Yeni kullan─▒c─▒lar ise ürünümüzün ana sayfas─▒ üzerinden hesap açarak krediye sahip olabilecek. 75 dolarl─▒k kredi ile kullan─▒c─▒lar 1 ay boyunca bir konu hakk─▒ndaki sosyal mecra payla┼č─▒mlar─▒n─▒ ücretsiz görüntüleyebilme, sadece gerçek insanlar taraf─▒ndan yaz─▒lm─▒┼č içerikleri filtreleyebilme ve konu hakk─▒ndaki popüler içeriklere h─▒zl─▒ca ula┼čabilme gibi imkanlara sahip olacaklar.

Kredimi nas─▒l edinebilirim?

Hali haz─▒rda platformu kullanan kullan─▒c─▒lar─▒m─▒z Kimola’dan gelecek bir e-mail ile kredilerini aktive edebilirler. Yeni üyelerimiz ise üye olduklar─▒ anda kredileri hesaplar─▒na yüklenecek ve an─▒nda kullanmaya ba┼člayabilecekler. Kredinizi edinmek için buradan üye olabilirsiniz.

Kredim ile ne yapabilirim?

Bildi─činiz gibi ileti┼čim profesyonelleri için farkl─▒ bir çok ürün sunuyoruz. Bu kredi, sadece Sosyal Ara┼čt─▒rma Platformu’muzda geçerli olacak.  Platformda, hedef kitlelerinizi, tüketicilerinizi ve sektörünüzü yak─▒ndan takip edebilmeniz için üç ana özelli─čimiz bulunuyor;

  • Ya┼čam Stili Analizi: Hedef kitlenizin ya┼čam stili verilerini görüntülemenizi sa─člayarak sat─▒┼č ve ileti┼čim stratejilerinizi optimize etmenizi sa─člar.
  • Sosyal Dinleme: Sizin için önemli olan bir kelimeyi ya da bir konuyu, dijital dünyada takip etmenizi sa─člar.
  • Sektör Trendleri: Ekledi─činiz kaynaklar─▒ sizin için takip eder ve bu kaynaklardan beslenerek size final bir trend listesi getirir.

Bu kredi ile platformun Sosyal Dinleme özelli─činin birinci paketini kullanarak 3 kelimeye ve 1000 içeri─če ücretsiz eri┼čebileceksiniz.

Kredim ne kadar zaman geçerli olacak?

Kredinizi 90 gün boyunca kullanabileceksiniz. 

 

Hala sorular─▒n─▒z var ise bize bu linkten ula┼čabilirsiniz. 

Bol verili günler dileriz!

Kimola Ekibi

Subscribe to Our Newsletter!

We gather global consumer research news and share them with 3,000+ marketing and research professionals worldwide.

Latest