Announcing Free Research Tools: Turn Amazon, Trustpilot, Tripadvisor, Google Play and App Store reviews into market research!

Data-Centric Brands 2019 Türkiye Programı Başvurulara Açıldı!

Sep 08, 2019 - 2 min read
Data-Centric Brands 2019 Türkiye Programı Başvurulara Açıldı!

Kimola Analytics için geli┼čtirdi─čimiz ve herhangi bir web içeri─čini bir ara┼čt─▒rma kayna─č─▒ olarak kullanabilen teknolojimiz ile tüketici ara┼čt─▒rmalar─▒ alan─▒ndaki çok eski al─▒┼čkanl─▒klar─▒ de─či┼čtirmeye ba┼člaman─▒n gururunu ya┼č─▒yoruz. Bu yakla┼č─▒m─▒m─▒z─▒ dünyan─▒n farkl─▒ yerlerindeki daha fazla say─▒da markan─▒n deneyimleyebilmesi için yaratt─▒─č─▒m─▒z Data-Centric Brands program─▒n─▒n ikinci aya─č─▒ Türkiye’de ba┼čl─▒yor!

─░lkini geçti─čimiz Temmuz ay─▒nda ABD’de düzenledi─čimiz “Data-Centric Brands” program─▒n─▒n, toplamda 120.000$’l─▒k kredi da─č─▒taca─č─▒m─▒z Türkiye aya─č─▒ için haz─▒rl─▒klar─▒m─▒z tam, heyecan─▒m─▒z yüksek ve gençli─čimiz var! Ba┼čvurular─▒ bu sabah itibariyle açt─▒k, 30 Eylül Sal─▒ gecesi sona erecek.

Program kapsam─▒nda Türkiye’den kabul edece─čimiz 20 marka hem Kimola Analytics platformunun kullan─▒m─▒ hem de veri analiz hizmetini kapsayan 6.000$’l─▒k içgörü kredisine ücretsiz sahip olacak. 80 gün boyunca hedef kitlelerinin seçilmesi, bu kitlelerin olu┼čturulmas─▒ ve takibinde Kimola ekibinden alacaklar─▒ destekle markalar, bu sezona etkili bir ba┼člang─▒ç yapabilecekler.

Kimola Analytics, bir endüstri özelindeki tüketici trendlerini tespit etmeyi, markalar─▒n hedef kitlelerini profilleyerek ya┼čam stillerini anlamay─▒ ve bir konu hakk─▒ndaki tüketici konu┼čmalar─▒n─▒ analiz etmeyi sa─čl─▒yor. Böylece platform, zamana kar┼č─▒ yar─▒┼čan pazarlama ekiplerinin dijital veriye yönelik tüketici ara┼čt─▒rma ihtiyaçlar─▒ için vazgeçilmez bir çözüm sunuyor. Ba┼čvurular─▒n─▒zdan önce Kimola’da ücretsiz bir hesap aç─▒p, platformu hemen deneyimleyebilirsiniz.

Programa ba┼čvurular, “Data-Centric Brands” sayfas─▒ üzerinden do─črudan do─čruya markalar taraf─▒ndan ya da bu markalar─▒n ajans ya da ara┼čt─▒rma ┼čirketleri taraf─▒ndan yap─▒labiliyor. Sorular─▒n─▒z için bize her zaman ula┼čabilirsiniz.

Subscribe to Our Newsletter!

We gather global consumer research news and share them with 3000+ marketing and research professionals worldwide.

Latest