Announcing Free Research Tools: Turn Amazon, Trustpilot, Tripadvisor, Google Play and App Store reviews into market research!

Veri Analitik Servislerimiz için 1M TL Yatırım!

May 16, 2018 - 2 min read
Veri Analitik Servislerimiz için 1M TL Yatırım!

Geçti─čimiz birkaç y─▒l içinde Kimola, “mahallenin içine kapan─▒k çocu─ču” olarak sessizce yol ald─▒. Bu sürede, ileti┼čim sektöründeki i┼č dinamiklerini de─či┼čtirdi─čini görmekten gurur duydu─čumuz teknoloji ve ürünler geli┼čtirdik. ─░nsan gücüyle yönetilemeyecek kadar çok miktarda veriyi analiz eden algoritmalar tasarlay─▒p, küçük bir ekiple dev ┼čirketlere hizmet sa─člayan bir noktaya ula┼čt─▒─č─▒m─▒z─▒ görmenin sevinci tarifsiz.

Biliyoruz ki, geri dönüp bakt─▒─č─▒m─▒zda bizi gururland─▒ran her ad─▒m asl─▒nda sonras─▒ için sadece bir ba┼člang─▒ç. Kimola’da geli┼čtirdi─čimiz ürünlerin yan─▒nda, çizgi d─▒┼č─▒ mühendis ve sosyal bilimciler yeti┼čtirmeyi, giri┼čimcilik ekosistemini desteklemeyi de görev ediniyoruz. ─░nan─▒yoruz ki teknolojik geli┼čimine katk─▒da bulunaca─č─▒m─▒z çok fazla alan, hayat─▒na dokunup destekleyece─čimiz çok fazla insan var. En güzel bilinmezlik bu olsa gerek.

Veri Analitik Servislerimiz için 1M TL Yat─▒r─▒m!

Ebru Dorman (StartersHub, Chairwoman), Mustafa Sava┼č (Kimola, Kurucu), Rina Onur (500 Startups ─░stanbul, General Manager)

Sadece bunlar─▒n motivasyonu bile bize yeterken, art─▒k bize inanan yat─▒r─▒mc─▒lar─▒m─▒zla birlikteyiz bu yolda. Tak─▒ma ho┼č geldin StartersHub, 500 Startups ve U─čur ┼×eker!

S─▒rada Ne Var?

Kimola Insights, Kimola Trends ve Kimola Social TV ad─▒yla sundu─čumuz veri analiti─či ürünleri art─▒k Kimola Analytics çat─▒s─▒ alt─▒nda birle┼čecek ve SaaS model ile çal─▒┼čan bir Tüketici ─░çgörü Platformu‘na dönü┼čecek. Reklamverenler, “Sanat Severler”, “Genç Yeti┼čkinleri”, “E-Ticaret Kullan─▒c─▒lar─▒” gibi sosyal medyada tan─▒mlanmas─▒ mümkün olmayan hedef kitleleri, bu ürün için geli┼čtirdi─čimiz yapay zeka motorundan faydalanarak basit bir kullan─▒c─▒ arayüzü ile olu┼čturup, minimum 10.000 ki┼čilik bir ara┼čt─▒rmay─▒ 3 saniye içerisinde yapabilecekler.

Bunun d─▒┼č─▒nda, dil üzerinde yapt─▒─č─▒m─▒z çal─▒┼čmalar─▒n sonucu sundu─čumuz Language Detection, Emotion Detection, Search, Text Categorization gibi API servislerimizi de k─▒sa zamanda Kimola Cognitive çat─▒s─▒ alt─▒nda birle┼čtirece─čiz.

Bu heyecan dolu yolculukta Kimola’n─▒n bir parças─▒ olmak için Kariyer sayfam─▒z─▒ ziyaret edebilirsiniz.

 

Ne┼čeyle kal─▒n!

Subscribe to Our Newsletter!

We gather global consumer research news and share them with 3000+ marketing and research professionals worldwide.

Latest