Announcing Free Research Tools: Turn Amazon, Trustpilot, Tripadvisor, Google Play and App Store reviews into market research!

Pazarlama ve İçgörü Odaklı Yaz Staj Programımızın Başvuruları Açıldı! (2023)

Author: Beybin Esen - COO, Kimola
Beybin Esen COO, Kimola
Jun 20, 2023 - 3 min read
Pazarlama ve İçgörü Odaklı Yaz Staj Programımızın Başvuruları Açıldı! (2023)

/staj/

Frans─▒zca stage "ç─▒rakl─▒k, deneme a┼čamas─▒" sözcü─čünden al─▒nt─▒d─▒r. Frans─▒zca sözcük Eski Frans─▒zca estage 

"1. durma yeri, durak, menzil, etap sözcü─čünden evrilmi┼čtir. 

mustafa-savas-kimola-ceo

Merhaba!

Kimola ekibi olarak, yapt─▒─č─▒m─▒z i┼člerin d─▒┼č─▒nda en heyecanland─▒─č─▒m─▒z dönem ba┼člad─▒: yaz staj program─▒m─▒z! Her y─▒l oldu─ču gibi, bu y─▒l da yeni mezunlar─▒n─▒ aramaya ba┼člad─▒─č─▒m─▒z, ki┼čiye özel haz─▒rlanan staj program─▒m─▒zla dolu dolu bir yaz geçirece─čiz.

Kimola Yaz Staj─▒ Program─▒, 5 y─▒ld─▒r süren, bizim için çok de─čerli bir gelene─če dönü┼čtü. Her y─▒l sektörün gelece─čini ┼čekillendirecek genç yetenekleri ke┼čfetmek ve onlara rehberlik etmek için sab─▒rs─▒zlan─▒yoruz. Bu staj program─▒n─▒, sadece bir stajyer olman─▒n ötesinde, bir ç─▒rakl─▒k dönemi olarak görüyoruz. ─░┼č hayat─▒na at─▒lmadan önce son bir dura─č─▒n─▒z olacak, deneyimler biriktirece─činiz, ö─črenme f─▒rsatlar─▒na doyaca─č─▒n─▒z bir yolculuk. Kimola ile bu sene yolu kesi┼čen iki farkl─▒ üniversite ö─črencisi arkada┼č─▒m─▒z─▒n yazd─▒─č─▒ blog yaz─▒lar─▒n─▒ da ┼ču linkten ve ┼ču linkten okuyabilirsiniz.

Bu yaz da sizleri, profesyonel i┼č hayat─▒na at─▒lmadan önce u─črad─▒─č─▒n─▒z, deneyimler biriktirdi─činiz ve henüz fark etmedi─činiz yeteneklerinizi ke┼čfetti─činiz son ç─▒rakl─▒k dura─č─▒n─▒z olmak için sab─▒rs─▒zl─▒kla bekliyoruz.

K─░MOLA YAZ STAJ PROGRAMI - 2023/Yaz 

Departman: Pazarlama ve Ara┼čt─▒rma

Teknolojiye, sosyolojiye ve pazarlamaya ilgi duyan bir veri analiti─či ┼čirketi olarak, Türkiye'de ve dünya genelinde markalar─▒n ileti┼čim ve sat─▒┼č stratejilerini ┼čekillendiren bir rol üstleniyoruz. Üniversitelerin ileti┼čim fakültelerine ba─čl─▒ bölümlerinde 3. y─▒l─▒n─▒ tamamlam─▒┼č ö─črencileri, yaz dönemi stajyer program─▒m─▒za davet ediyoruz. Geçen senelerden farkl─▒ olarak, bu sene ba┼čvurularda ─░statistik, Psikoloji, Felsefe bölümü ö─črencisi olan ve pazarlama, ve ara┼čt─▒rma alan─▒nda istekli ö─črencilerin ba┼čvurular─▒n─▒ da bekliyoruz.

Kimola olarak, e─čitime önem veriyor ve stajyerlerimizin gelecekteki kariyerlerine haz─▒rlanmalar─▒ için inisiyatif almalar─▒n─▒ te┼čvik ediyoruz. Stajyerlerimizin yeteneklerini geli┼čtirmeleri için cesaretlendiriyor ve henüz ö─črenme f─▒rsat─▒ bulamad─▒klar─▒ alanlarda destek olmaya çal─▒┼č─▒yoruz. Staj program─▒ süresince stajyerlerimizi toplulu─čumuzun bir parças─▒ haline getirmek için e─čitimler düzenliyoruz.

#─░lginçBilgi: Stajyerlerimizin %50'si staj program─▒m─▒zdan sonra Kimola'da en az bir projede freelancer olarak çal─▒┼čt─▒ - hatta baz─▒lar─▒n─▒ Kimola'da yar─▒ zamanl─▒ ve tam zamanl─▒ pozisyonlarda i┼če ald─▒k! 2021 y─▒l─▒nda bu programda staj yapm─▒┼č olan 2 ki┼či, ┼ču anda hala Kimola kadrosunda tam zamanl─▒ pozisyonlarda çal─▒┼č─▒yor.

Zamanlama
Son Ba┼čvuru Tarihi: 03.07.2024
Görü┼čmeler: 03.07.2022 - 07.07.2023
Program: 25.07.2023 - 08.09.2023

Lokasyon / Staj Günleri
Staj program─▒m─▒z bu sene Ankara’daki ofisimizde gerçekle┼čecek. Staj günlerimizi, Sal─▒ - Çar┼čamba - Per┼čembe olarak belirledik.

Programda neler var?

 1. Online E─čitimler: Stajyerlerimizin kendi alanlar─▒na veya ilgi duyduklar─▒ alanlara uygun online e─čitimleri seçmelerine ve sat─▒n almalar─▒na destek oluyoruz. Bu ┼čekilde, kendi yeteneklerini veya geli┼čtirmek istedikleri alanlar─▒ ilerletebilmelerini sa─čl─▒yoruz.
 2. Program: Stajyerlerimizin programlar─▒n─▒ planlayarak dengeli bir ┼čekilde ilerlemelerini sa─čl─▒yoruz.
 3. Pazarlama Dünyas─▒na Genel Bak─▒┼č: Stajyerlerimize, pazarlama dünyas─▒na genel bir bak─▒┼č aç─▒s─▒ kazand─▒rmaya önem veriyoruz. Bu kapsamda, dijital pazarlama, lead toplama, e-mail pazarlamas─▒, sosyal medya, ileti┼čim stratejisi kurma, tüketici davran─▒┼člar─▒ analizi gibi konulara odaklanarak bilgi ve deneyim kazanmalar─▒n─▒ sa─čl─▒yoruz.
 4. Görevler ve Deneyim Kazanma: Stajyerlerimize, içgörü ç─▒karma ve metin yazarl─▒─č─▒ gibi görevler vererek pratik deneyim kazanmalar─▒n─▒ destekliyoruz. Bu sayede, teorik bilgilerini uygulamaya dökme f─▒rsat─▒ bulmalar─▒n─▒ sa─čl─▒yoruz.

Ne Bekliyoruz?

 • Teknolojiye ve teknoloji dünyas─▒na merak duymas─▒
 • Yaz─▒l─▒ ve sözlü ileti┼čiminin iyi olmas─▒
 • Analiz yetene─činin güçlü olmas─▒
 • Dijital araçlar─▒ iyi kullanabiliyor olmas─▒
 • Yarat─▒c─▒ olmas─▒
 • Pazarlama ve ara┼čt─▒rma dünyas─▒na ilgi duymas─▒

Sorumluluklar

 • Kimola’n─▒n Tüketici ─░çgörü Platformu’ndan tüketici davran─▒┼člar─▒n─▒n incelenmesi ve tüketici gruplar─▒n─▒n analizi,
 • Pazarlama materyallerinin haz─▒rlanmas─▒
 • Blog yaz─▒lar─▒ yaz─▒lmas─▒
 • Dijital pazarlama stratejileri ç─▒kar─▒lmas─▒, e-mail pazarlama materyallerinin haz─▒rlanmas─▒, metinlerinin yaz─▒lmas─▒
 • ─░çerik stratejisi üzerine çal─▒┼čmalar yap─▒lmas─▒
 • Veri odakl─▒ sosyal medya stratejisi haz─▒rlanmas─▒
 • Tüketici trendleri üzerine analizler, blog yaz─▒lar─▒ üretilmesi

Nas─▒l Ba┼čvurulur?

Yaz Staj─▒ Program─▒m─▒za her sene 100'ün üzerinde ba┼čvuru al─▒yoruz. Bu sebeple ba┼čvuran ö─črencilerden öncelikle ┼ču formu doldurmalar─▒n─▒ rica ediyoruz. Sonras─▒nda da belirledi─čimiz ilk 10 aday ile görü┼čüyoruz. Eledi─čimiz adaylara mutlaka haber veriyoruz. 

Ba┼čvuru öncesi: 

 • Ba┼čvuru formundaki her sorunun cevab─▒ bizim için önemli oldu─čunu unutmay─▒n.
 • Çok fazla ba┼čvuru ald─▒─č─▒m─▒z için, ba┼čvuru sonras─▒nda hemen dönemeyebiliriz, ancak programa sad─▒k kal─▒yoruz.
 • Bu program, pazarlama ve ara┼čt─▒rma alanlar─▒na ilgi duyan ö─črencilere özeldir. 
 • Staj süremiz 1.5 ay ve staj günlerimiz Sal─▒ - Çar┼čamba - Per┼čembe. Bir ekip olarak çal─▒┼č─▒laca─č─▒ ve belirli günlerde e─čitimler oldu─ču için, bugünlerde esneklik sa─člayam─▒yoruz.
 • Sorular─▒n─▒z olursa, staj@kimola.com adresine e-mail atabilirsiniz.

 

─░çgörülü olan kazans─▒n!

 

Subscribe to Our Newsletter!

We gather global consumer research news and share them with 3,000+ marketing and research professionals worldwide.

Latest