Announcing Free Research Tools: Turn Amazon, Trustpilot, Tripadvisor, Google Play and App Store reviews into market research!

Kimola 2021 Yaz Staj Programı Başvuruları Açıldı!

May 02, 2021 - 2 min read
Kimola 2021 Yaz Staj Programı Başvuruları Açıldı!

/staj/
Frans─▒zca stage "ç─▒rakl─▒k, deneme a┼čamas─▒" sözcü─čünden al─▒nt─▒d─▒r. Frans─▒zca sözcük Eski Frans─▒zca estage "1. durma yeri, durak, menzil, etap sözcü─čünden evrilmi┼čtir. 

 

Mustafa Sava┼č

Kimola ekibinin yapt─▒─č─▒m─▒z i┼čler d─▒┼č─▒nda en heyecanland─▒─č─▒ dönem ba┼člad─▒; staj program─▒m─▒z! Her sene, ki┼čiye özel haz─▒rlad─▒─č─▒m─▒z e─čitimler, haftal─▒k görevlerle dolu program─▒m─▒z, bu sene de yeni mezunlar─▒n─▒ aramaya ba┼člad─▒.

A┼ča─č─▒da, Kimola ekibinin haz─▒rlad─▒─č─▒ yaz staj program─▒m─▒z ile alakal─▒ bütün bilgileri bulabilirsiniz. Bunun yan─▒nda, Kimola ile yolu kesi┼čen iki farkl─▒ üniversite ö─črencisi arkada┼č─▒m─▒z─▒n blog postlar─▒n─▒ da ┼čuradan ve ┼čuradan okuyabilirsiniz. 

Dilerim bu y─▒l da Kimola, buradan yolu geçen di─čer de─čerli stajyerlerimiz gibi profesyonel i┼č hayat─▒na at─▒lmadan önce u─črad─▒─č─▒n─▒z, deneyim biriktirdi─činiz, bol bol ö─črendi─činiz ve henüz farketmedi─činiz yeteneklerinizi ke┼čfetti─činiz son ç─▒rakl─▒k dura─č─▒n─▒z olur. 

 

K─░MOLA YAZ E-STAJ PROGRAMI - KS07

Departman: Pazarlama ve Ara┼čt─▒rma

Türkiye’de ve dünyada markalar─▒n ileti┼čim ve sat─▒┼č stratejilerine yön veren veri analiti─či ┼čirketi olarak, teknoloji, sosyoloji ve pazarlamaya merakl─▒, üniversitelerin ileti┼čim fakültelerine ba─čl─▒ bölümlerde 3. y─▒l─▒n─▒ tamamlam─▒┼č, yaz dönemi stajyerlerine ev sahipli─či yapaca─č─▒z.

Kimola KS07 - Yaz Staj Program─▒m─▒z Hakk─▒nda


Kimola'da e─čitime de─čer veriyor ve stajyerlerimizi, gelecekteki i┼člerine haz─▒rlamak için insiyatif almalar─▒n─▒ sa─čl─▒yor, yeteneklerinin üzerine gitmeleri için cesaretlendiriyor, henüz ö─črenmeye vakitlerinin olmad─▒─č─▒ alanlarda geli┼čtirmeye çal─▒┼č─▒yoruz. Program süresince stajyerlerimizi, toplulu─čumuzun bir parças─▒ haline gelebilmeleri için e─čitiyoruz.

#─░lginçBilgi: Stajyerlerimizin %50'si staj program─▒m─▒zdan sonra Kimola'da en az bir projede freelancer olarak çal─▒┼čt─▒ - hatta baz─▒lar─▒n─▒ Kimola'da yar─▒ zamanl─▒ ve tam zamanl─▒ pozisyonlarda i┼če ald─▒k!


Zamanlama
Son Ba┼čvuru Tarihi: 25.05.2021
Görü┼čmeler: 15.05.2021 - 30.05.2021
Program: 15.06.2021 - 15.08.2021

ÖNEML─░: Staj program─▒m─▒z bu sene online gerçekle┼čecek. 

Programda Neler Var?

Stajyerlerimize kendi alanlar─▒na, yeteneklerine ya da kendilerini geli┼čtirmek istedi─či alanlar üzerine uygun online e─čitimler seçerek ve sat─▒n alarak destek oluyor, programlar─▒n─▒ haftal─▒k olarak düzenliyor, pazarlama dünyas─▒na ait genel bir bak─▒┼č aç─▒s─▒ ile birlikte, dijital pazarlama, lead toplama, e-mail pazarlamas─▒, sosyal medya, ileti┼čim stratejisi kurma, tüketici davran─▒┼člar─▒ analizi, içgörü ç─▒karma ve metin yazarl─▒─č─▒ üzerine görevler vererek deneyim kazanmalar─▒n─▒ sa─čl─▒yoruz.


Ne Bekliyoruz?

 • Teknolojiye ve teknoloji dünyas─▒na merak duymas─▒

 • Yaz─▒l─▒ ve sözlü ileti┼čiminin iyi olmas─▒

 • Analiz yetene─činin güçlü olmas─▒

 • Dijital araçlar─▒ iyi kullanabiliyor olmas─▒

 • Yarat─▒c─▒ olmas─▒

 • Pazarlama ve ara┼čt─▒rma dünyas─▒na ilgi duymas─▒

Sorumluluklar

 • Kimola’n─▒n Tüketici ─░çgörü Platformu’ndan tüketici davran─▒┼člar─▒n─▒n incelenmesi ve tüketici gruplar─▒n─▒n analizi,

 • Pazarlama materyallerinin haz─▒rlanmas─▒

 • Dijital pazarlama stratejisinin ç─▒kar─▒lmas─▒, e-mail pazarlama materyallerinin haz─▒rlanmas─▒, metinlerinin yaz─▒lmas─▒ 

 • ─░çerik stratejisi üzerine çal─▒┼čmalar

 • Marka odakl─▒ sosyal medya stratejisi haz─▒rlanmas─▒

 • Tüketici trendleri üzerine analizler, blog yaz─▒lar─▒ üretilmesi

Nas─▒l Ba┼čvurulur?

Kariyer sayfam─▒zdan ba┼čvuru formunu doldurabilirsiniz.

Subscribe to Our Newsletter!

We gather global consumer research news and share them with 3,000+ marketing and research professionals worldwide.

Latest