ADIM 02

İçgörü Araçları

Verizekalı olma yolundaki ikinci adımın araçlar!

Bir Verizekalı, tüketicileri anlamak için dijital dünyada farklı farklı araçları kullanabilmeli. Aşağıda, tüketicilerinin ihtiyaçlarını, yaşam stillerini analiz edebileceğin, kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan, yapay zeka ile bu verileri otomatik sınıflandırabileceğin ürünler ile tanışacaksın.

İster kendin incele, ister Kimola ekibinden bir toplantı iste.

Tüketicini Dinle

Kimola’nın dinleme özelliği, markan, rakiplerin ya da ilgilendiğin konu hakkında dijitalde konuşulanları toplar ve analiz etmeni sağlar. Tüketicilerinin derdini, motivasyonunu anlamak isteyen her Verizekalı’nın elinde olması gereken tüketici konuşmaları, sosyal araştırmanın da temelini oluşturur.

Hedef Kitleni Analiz Et

33 farklı ülkeden Verizekalı’nın kullandığı Kimola Analytics paneli, ilgi alanlarından, müzik tercihlerine, hangi TV yayınlarıyla ilgilendiklerinden marka yakınlıklarına hedef kitleni analiz etmeni, veri ile optimize edilmiş pazarlama planları ortaya koymanı sağlar. Medya satın almadan kreatif fikrine,hedef kitlenin yaşam stili verisi içgörü yolculuğunda sana eşlik etmeli.

Dinleme özelliği ile yakından tanış
Kimola Analytis user journey an a MacBook.
Kimola Analytis user journey.
Kimola Cognitive user journey an a MacBook.
Kimola Cognitive user journey.

Tüketici Konuşmalarını Otomatik Sınıflandır

Kimola’nın pazarlama ve iletişim profesyonelleri için geliştirdiği makine öğrenimi platformu Kimola Cognitive, hali hazırda etiketlenmiş tüketici konuşmalarını yapay zekamıza öğretmeni ve yeni edineceğin konuşmaları da otomatik sınıflandırmanı sağlar. İster fiyat pahalılığından bahsetsin, ister teslimatının geciktiğinden; sadece excel ile tut-bırak yaparak makine öğrenimi yapabilir, tüketicilerini hızla anlayabilirsin.

Yapay Zeka ile veri sınıflandırmaya başla
}