Announcing Free Research Tools: Turn Amazon, Trustpilot, Tripadvisor, Google Play and App Store reviews into market research!

Sosyal Araştırma: Kimola Bebek Bezi Dünyası Araştırması, 2021 - Türkiye

Author: Utku Gençer Gediz - Consumer Insights Executive, Kimola
Utku Gençer Gediz Consumer Insights Executive, Kimola
Dec 07, 2021 - 1 min read
Sosyal Araştırma: Kimola Bebek Bezi Dünyası Araştırması, 2021 - Türkiye
sosyal ara┼čt─▒rma
/sosyal ara┼čt─▒rma/
1. Veri analiti─či ┼čirketi Kimola'n─▒n, sosyal medyadaki tüketici konu┼čmalar─▒n─▒ toplay─▒p, özel metodolojisi ile kantifiye etti─či ve içgörüler ç─▒kard─▒─č─▒ ara┼čt─▒rma türüdür. Genel olarak, sosyal medya verilerinin toplanmas─▒, onbinlerce veri. aras─▒ndan, kaliteli görü┼člerin yapay zeka deste─či ile ayr─▒lmas─▒, Kimola'n─▒n deneyimli ara┼čt─▒rmac─▒lar─▒ taraf─▒ndan en ince ayr─▒nt─▒s─▒na kadar s─▒n─▒fland─▒r─▒lmas─▒ ve toplanan tüketicilerin, 188 farkl─▒ ilgi alan─▒ üzerinden profillenmesi, TV yak─▒nl─▒klar─▒ndan müzik zevklerine kadar ya┼čam stillerinin analiz edilmesi ile yap─▒l─▒r. 

 

Türkiye Bebek Bezi Dünyas─▒ Ara┼čt─▒rmas─▒ yay─▒nda! 

Kimola olarak 2014 y─▒l─▒ndan bu yana, sosyal medyada, e-ticaret sitelerinde, internet ortam─▒nda bulunan tüketici görü┼člerini Sosyal Dinleme özelli─čimiz ile topluyor, yapay zeka ile analiz ediyor, s─▒n─▒fland─▒r─▒yor ve ara┼čt─▒rmac─▒lar─▒m─▒z ile içgörüler ç─▒kar─▒yoruz. Bir konu hakk─▒nda konu┼čan ya da belirli bir davran─▒┼č─▒ gösteren tüketici gruplar─▒n─▒ Kitle Analizi özelli─čimiz ile profilliyor ve ya┼čam stillerini analiz ediyoruz. 

Pazarlama ve ileti┼čim profesyonellerinin veriye olan eri┼čimini art─▒rmak ve dijital veriden nas─▒l daha iyi faydalanabileceklerini göstermek için haz─▒rlad─▒─č─▒m─▒z içeriklerde, bu haftan─▒n ba┼črolü Türkiye Bebek Bezi Dünyas─▒ Ara┼čt─▒rmas─▒. Sat─▒n alma motivasyonlar─▒ndan tüketici endi┼čelerine, 7 ana kategori ve 16 alt s─▒n─▒fta analiz etti─čimiz bebek bezi hakk─▒ndaki tüketici konu┼čmalar─▒n─▒ ve tüketici profili analizini içeren Kimola 2021 Türkiye Bebek Bezi Ara┼čt─▒rmas─▒'na eri┼čmek isterseniz, ┼ču linkten formu doldurabilirsiniz.

Subscribe to Our Newsletter!

We gather global consumer research news and share them with 3000+ marketing and research professionals worldwide.

Latest